|
|
|
Karen V.H.
(Personal Trainer)
In 2004 studeerde ik af in de sport - en bewegingswetenschappen en combineerde mijn studies met het behalen van mijn trainer A diploma in de Artistieke Gymnastiek Dames (AGD) en mijn trainer B diploma in het zwemmen. Het lesgeven zit bij ons in de familie en al sinds mijn 14 jaar geef ik les aan competitieturners - en zwemmers.
Na mijn studies als licentiaat in de lichamelijke opvoeding heb ik ervoor gekozen nog een jaartje bij te studeren. Zo behaalde ik mijn diploma als "meester in Sports - and Exercise psychology". Na mijn studies trad ik binnen in de wereld van de werkende mens en heb ik een jaar als manager gewerkt in een fitnesscentrum. Daar kreeg ik de kans om de opleiding "Personal Trainer" te volgen en de Personal Trainers uit mijn eigen club te coachen. Het beroep van de Personal Trainer is een enorm dankbaar beroep aangezien je elke dag mensen kunt helpen op weg naar een gezonde levensstijl. Momenteel school ik nog steeds bij, dit keer op het vlak van sportvoeding. Een Personal Trainer weet immers nooit voldoende en dient zich keer op keer bij te scholen en op de hoogte te blijven van de evoluties van de welnessindustrie. Ik schrijf deze thuisstudie met heel wat motivatie en hoop jullie allen als toekomstige Personal Trainer en dus collega te mogen verwelkomen.
Opleiding Personal Trainer
Een praktische en leerrijke cursus die u belangrijke inzichten geeft in de wereld van de personal training! De mensen zullen graag bij u aankloppen voor een persoonlijk gesprek, goede raad en een persoonlijke begeleiding.
TERUG NAAR DOCENTEN OVERZICHT
|
|
|

Schoonheidsverzorging

Nagelstyling

Visagie en hairstyling

Kleur- imago en stijl

Massage

Wellness en Alternatief

Bedrijfsbeheer

Psychologie en coaching

Fotografie en beeld

Thuis- en zelfstudies

|
|