Temel İş İdaresi – Bedrijfsbeheer

Practical info
  • Price: 159 euros
  • Available: yes
  • For everyone: yes
  • Duration: 1-3 months
  • Official diploma: yes
  • Opleidingcheque: no
  • KMO-portefeuille: no

Register

Still have questions?

Still have questions? Check out our FAQ to see if the answer to your question is already there. Otherwise you can always contact us via our online contact form or by phone during office hours 0032/3292.33.30.

snelcursus bedrijfsbeheer vanuit thuis studeren opleiding cursus afstandsonderwijs bedrijfsmanagement vestigingsattest behalen

thuisstudie zelf studeren cursus bedrijfsbeheer korte termijn starten eigen zaak examencommissie zelfstandige worden

Benzersiz, onaylı kurs

Bu Temel İş İdaresi – Bedrijfsbeheer kursu Türkçe hazırlanmış olmakla birlikte Flamanca ek çeviri de içermektedir. Kursumuz sizin gibi hem Belçika’da kendi işini kurmak isteyenler hem de derslere Türkçe devam edip, Flamanca dil desteği almak isteyenler için düşünülmüştür.

Kurs başlıkları Brüksel’deki resmi sınava uygun olarak hazırlanmıştır. İçeriği Türkçe – kendi ana dilinizde ya da en iyi bildiğiniz dilde –çalışırken Flamancanızı da geliştirebilirsiniz! Bu sayede Flamanca hazırlanan sınavı geçerek, Temel İş İdaresi (Bedrijfsbeheer) diplomanızı alma şansınız yükselecektir. Bu kursu 10 farklı dilde ve her defasında Flamanca ek çeviri eşliğinde sunuyoruz.

Aynı zamanda yabancı öğrenciler için eşsiz bir ek hizmet daha sunuyoruz. Çift dilde (Seçtiğiniz dil ve Flamanca) sunulan Temel İş İdaresi (Bedrijfsbeheer) kurslarımızdan birini aldığınızda kendi ana dilinizde kişisel rehberlik de alabilirsiniz. Bu özel teklif hakkındaki detayları bu sayfanın devamında bulabilirsiniz.

Neden çift dilli kurs?

Belçika’daki Temel İş İdaresi (Bedrijfsbehee) sınavı yalnızca Flamanca, Fransızca ve Almanca olarak yapılmaktadır. Eğer girişimci bir ruha sahipseniz fakat Flamanca öğrenmeye hala devam ediyorsanız, bu sizin işletmenizin ilk adımlarını atmasına engel olmamalı. Bu benzersiz kursu hazırlamamıza bizi motive eden de işte budur! Tüm içeriği anladığınızdan emin olmak için konuları Türkçe çalışabilir ve Flamanca yapılan sınavı geçip, işletmenizi kurmanıza yardımcı olması için içeriğin sayfa sayfa çevirisinden (aşağıdaki fotoğrafa bakınız) faydalanabilirsiniz.

Profesyonel eğitmenden kişisel rehberlik

Çalışmanız boyunca kişisel bir eğitmen size rehberlik edecektir. Eğitmeniniz alanında uzun tecrübeye sahiptir ve mesleğini bağımsız olarak sürdürmektedir. Geri bildirim ya da ek açıklamalara ihtiyacınız olduğunda veya uygulamalı egzersizleri çözerken zorlandığınızda, kişisel eğitmeninize e-posta yoluyla direkt ulaşabilirsiniz. Eğitmeniniz size Flamanca olarak rehberlik edecektir ancak dilerseniz ana dilinizde de rehberlik alabilirsiniz. Bu özel teklif hakkındaki detayları bu sayfanın devamında bulabilirsiniz.

Bu kursa istediğiniz zaman başlayın!

Bu kursa bugün başlayabilirsiniz! Belçika’da kendi işini kurmak isteyen kişilerin bazı şartları en kısa sürede yerine getirmesi gerekmektedir. Kendi çalışma programınızı kendiniz belirleyebilir, çalışma ritminizi ve sınava girmek için hazır olduğunuz zamanı kendiniz seçebilirsiniz. Sizi Brüksel’deki sınavı geçmeniz ve resmi lisansınızı almanız için bizzat hazırlayacağız.

Sınava dayalı kurs

Bu kursun içeriği, resmi sınavda sorulan sorulara uygun olarak hazırlanmıştır. Bu kursu tamamladıktan sonra, Brüksel’de Merkez Sınav Kurulu tarafından bilgisayar ortamında yapılacak olan sınava en iyi bir şekilde hazırlanmış olacaksınız. %50’nin üzerinde bir başarı elde ederseniz, kendi işinizi kurmanız için gerekli olan “Bedrijfsbeheer” lisansınızı hemen alacaksınız.

Eğer bu Temel İş İdaresi – Bedrijfsbeheer kursunun bir örneğini görmek istiyorsanız, buraya tıklayarak kursun ücretsiz örnek içeriğini indirebilirsiniz. Bu örnek içerik size kursun yapısı ve nasıl hazırlandığı ile ilgili bilgi verecektir.

Tüm kurs içeriğine göz atmak için her zaman Antwerp, Brüksel, Ghent e Hasselt’taki ofislerimizden birine uğrayabilirsiniz.

Bu kursu kimler alabilir?

Herkes! Belçika’da kendi işinizi kurmak istiyorsanız ve resmi lisansa ihtiyacınız varsa, bu kurs sayesinde sınavı geçmek için mükemmel şekilde hazırlanabileceksiniz. Eğer bir önceki kavramları incelemek istiyorsanız, bu da size ideal bir çalışma sunacaktır. Bu kurs son derece pratiktir ve serbest meslek sahibi, alanında tecrübeli bir eğitmen tarafından hazırlanmıştır.

Ek Bilgi

Kurs İçeriği
Çalışma önerileri
Ortalama çalışma süresi
Kurs içerikleri bunlardır

En düşük kayıt ücretleri

Temel İş İdaresi – Bedrijfsbeheer kursunun ücreti sadece 159 Avro’dur. Bu ücret tüm kurs eğitim materyallerini ve bir yıllık profesyonel danışmanlık hizmetini içerir. Dilerseniz, bir yıllık çalışma süresini de uzatabilirsiniz.

Kursa kayıt olun

Bu Temel İş İdaresi – Bedrijfsbeheer kursuna, çevrim içi kayıt formumuzu doldurarak kayıt olabilirsiniz. Size ödeme detaylarını içeren bir e-posta göndereceğiz. Ödemenizi aldıktan hemen sonra, kurs materyalleri BPost ya da diğer bir kurye aracılığıyla adresinize gönderilecektir. Kurs materyallerinize çevrimiçi olarak e-öğrenme platformumuzdan da erişebileceksiniz.


Registration Free sample chapter FAQ

Testimonials of gratuated students

Rachid S. (Antwerpen)

Om mijn winkel te kunnen openen, heb ik eerst mijn diploma van bedrijfsbeheer nodig. Vrienden van mij hebben eerder al deze thuisopleiding bedrijfsbeheer gevolgd. Zij waren allen van de eerste keer geslaagd. Dat geeft mij extra vertrouwen.

Nico K. (Wervik)

Als ik vragen had bij de oefeningen van bedrijfsbeheer, kon ik altijd rekenen op mijn docent. Meestal had ik een dag later al een verhelderend antwoord. Het is fijn om op zo'n manier te kunnen studeren.

Lies O. (Baarle-Nassau, Nederland)

Vooraleer ik kan starten met mij eigen zaak in België moet ik eerst het vestigingsattest van bedrijfsbeheer behalen. Gezien mijn onregelmatige uren lijkt een thuisstudie mij de meest aangewezen manier om mij voor te bereiden op het examen.

Ties L. (Balen)

Deze cursus is de ideale voorbereiding op het examen bij de centrale examencommissie. Na een maand studeren ben ik het examen gaan afleggen en kon ik mijn eigen zaak starten.

Lees ook onze Ondernemersblog

Spoedcursus Bedrijfsbeheer Groepsles CVA

Vestigingswet gereglementeerde beroepen: wat wijzigt er?

De Vlaamse regering heeft begin 2017 beslist om de vestigingswet voor enkele gereglementeerde beroepen af te schaffen. Deze beslissing wekt …

Docent In De Kijker

Docent in de kijker: Marc De Wachter

Het Centrum Voor Avondonderwijs vzw staat bekend om zijn professionele en praktijkgerichte opleidingen. Onze docenten zijn dan ook stuk voor …

Boekhouder Gezocht

Gezocht: Hoofdboekhouder (m/v)

Ondernemersschool BV, leidende verstrekker voor beroepsonderwijs in Vlaanderen & Nederland, biedt een ruime keuze van meer dan 300 thuisstudies voor …

Page 1 of 3123»

Andere studierichtingen via het Centrum Voor Afstandsonderwijs

prijzen inclusief BTW

Wij nemen jouw opleiding zeer persoonlijk!