işletme – Bedrijfsbeheer

Practical info
  • Price: 159 euros
  • Available: yes
  • For everyone: yes
  • Duration: 1-3 months
  • Official diploma: yes
  • Opleidingcheque: no
  • KMO-portefeuille: no

Register

Still have questions?

Still have questions? Check out our FAQ to see if the answer to your question is already there. Otherwise you can always contact us via our online contact form or by phone during office hours 0032/3292.33.30.

snelcursus bedrijfsbeheer vanuit thuis studeren opleiding cursus afstandsonderwijs bedrijfsmanagement vestigingsattest behalen

thuisstudie zelf studeren cursus bedrijfsbeheer korte termijn starten eigen zaak examencommissie zelfstandige worden

Benzersiz, onaylı kurs

Bu işletme – Bedrijfsbeheer kursu Türkçe yazılmıştır ve Felemenkçe çevirisi bulunmaktadır. Sizin gibi Belçika’da iş kurmak isteyen ve dersleri kendi ana dilinde takip ederken Felemenkçe dil desteği de almanızı sağladık.

Kurs başlıkları Brüksel’deki sınava uygun olarak hazırlanmıştır. İçeriği Türkçe – kendi ana diliniz ya da en iyi bildiğiniz dil – olarak öğrenirken Felemenkçenizi de geliştirebilirsiniz! Bu sayede Felemenkçe sınavı geçme ve İşletme (Bedrijfsbeheer) lisansını alma şansınız yükselecektir. Bu kursu Felemenkçe eşliğinde 10 farklı dilde sunuyoruz.

Yabancı öğrenciler için eşsiz, ek bir hizmet sunuyoruz. İki dilde (Seçtiğiniz dil – Felemenkçe) sunulan Bedrijfsbeheer kurslarımızdan birini aldığınızda, Felemenkçenin yanında, kendi ana dilinizde destek almayı da seçebilirsiniz. Bu özel teklif hakkındaki detayları bu sayfadan okuyun.

Neden iki dilde kurs?

Belçika’daki Bedrijfsbeheer sınavı Felemenkçe, Fransızca ve Almanca olarak yapılır. Eğer girişimci bir ruha sahipseniz fakat Felemenkçeyi öğrenmeye devam ediyorsanız, bu sizin işletmenizin ilk adımlarını atmanıza engel olmamalı. Bu benzersiz kursu hazırlamamıza neden olan şey de budur! Tüm içeriği anladığınızdan emin olmak için Türkçe olarak çalışabilir ve Felemenkçe yapılan sınavı geçip işletmenizi kurmanıza yardımcı olacak her sayfanın Felemenkçe çevirilerinden (aşağıdaki fotoğrafa bakın) yararlanabilirsiniz.

Profesyonel eğitmenden kişisel rehberlik

Çalışmalarınız sırasında kişisel bir eğitimci size rehberlik edecektir. Eğitmeniniz alanında yıllarca tecrübe edinmiş, mesleği bağımsız olarak uygulayan birisidir. Geribildirim ya da ek açıklamalara ihtiyacınız olduğunda veya uygulama egzersizlerini çözerken zorlanırsanız, kişisel eğitmeninize e-posta yoluyla ulaşabilirsiniz. Size Felemenkçe olarak rehberlik edecektir; ancak dilerseniz ana dilinizde rehberlik de alabilirsiniz. Bu özel teklif hakkında daha fazla bilgiyi bu sayfadan okuyun.

Bu kursa istediğiniz zaman başlayın!

Bu kursa bugün başlayabilirsiniz! Belçika’da kendi işini kurmak isteyen kişilerin tüm gereklilikleri en kısa sürede yerine getirmesi gerekmektedir. Kendi çalışma programınızı belirleyebilirsiniz, kursu ne kadar hızlı bitirirseniz, sınava girmeye o kadar çabuk hazır olursunuz. Brüksel’deki sınavı geçmeniz ve resmi lisansınızı almanız için sizi hazırlayacağız.

Ek bilgileri

Kurs içeriği
Çalışma önerileri
Ortalama çalışma süresi
Kurs içerikleri bunlardır


Sınava dayalı kurs

Bu kursun içeriği, resmi sınavda sorulan sorulara uygun olarak hazırlanmıştır. Bu kursu tamamladıktan sonra, Brüksel’de Merkez Sınav Kurulu tarafından bilgisayar ortamında yapılacak olan sınava iyi bir şekilde hazırlanmış olacaksınız. %50’nin üzerinde bir başarı elde ederseniz, hemen “Bedrijfsbeheer” lisansınızı alacaksınız. Bu kendi işinizi kurmanız için gerekli olan lisanstır.

Eğer bu İşletme – Bedrijfsbeheer kursunun bir örneğini görmek istiyorsanız, buraya tıklayarak ücretsiz örnek bölümü indirebilirsiniz. Bu bölüm ize kursun yapısı ve nasıl hazırlandığı ile ilgili bilgi verecektir.

Tüm kursa göz atmak için her zaman Antwerp, Brüksel, Ghent e Hasselt’teki ofislerimizden birine uğrayabilirsiniz.

Bu kursu kimler alabilir?

Herkes! Belçika’da kendi işinizi kurmak istiyorsanız ve resmi lisansa ihtiyacınız varsa, bu kurs sayesinde sınavı geçmek için mükemmel şekilde hazırlanabileceksiniz. Eğer önceki kavramları incelemek istiyorsanız, bu ideal bir çalışmadır. Bu kurs son derece pratiktir ve serbest meslek sahibi, tecrübeli bir eğitmen tarafından hazırlanmıştır.

En düşük kayıt ücretleri

Bu İşletme – Bedrijfsbeheer kursunun ücreti sadece 254 avrodur. Bu ücret tüm kurs materyallerini ve bir yıllık profesyonel danışmanlık hizmetini içerir. Dilerseniz, bir yıllık çalışma süresinizi uzatabilirsiniz.

Kursa kayıt olun!

Bu İşletme – Bedrijfsbeheer kursuna, çevrim içi kayıt formumuzu doldurarak kayıt olabilirsiniz. Size ödeme detaylarını içeren bir e-posta göndereceğiz. Ödemenizi aldıktan hemen sonra, kurs materyallerini BPost ya da diğer bir kurye ile göndereceğiz. Kurs materyallerinize çevrimiçi olarak e-öğrenme platformumuzdan da erişebileceksiniz.


Registration Free sample chapter FAQ

Testimonials of gratuated students

Rachid S. (Antwerpen)

Om mijn winkel te kunnen openen, heb ik eerst mijn diploma van bedrijfsbeheer nodig. Vrienden van mij hebben eerder al deze thuisopleiding bedrijfsbeheer gevolgd. Zij waren allen van de eerste keer geslaagd. Dat geeft mij extra vertrouwen.

Nico K. (Wervik)

Als ik vragen had bij de oefeningen van bedrijfsbeheer, kon ik altijd rekenen op mijn docent. Meestal had ik een dag later al een verhelderend antwoord. Het is fijn om op zo'n manier te kunnen studeren.

Lies O. (Baarle-Nassau, Nederland)

Vooraleer ik kan starten met mij eigen zaak in België moet ik eerst het vestigingsattest van bedrijfsbeheer behalen. Gezien mijn onregelmatige uren lijkt een thuisstudie mij de meest aangewezen manier om mij voor te bereiden op het examen.

Ties L. (Balen)

Deze cursus is de ideale voorbereiding op het examen bij de centrale examencommissie. Na een maand studeren ben ik het examen gaan afleggen en kon ik mijn eigen zaak starten.

Lees ook onze Ondernemersblog

Spoedcursus Bedrijfsbeheer Groepsles CVA

Vestigingswet gereglementeerde beroepen: wat wijzigt er?

De Vlaamse regering heeft begin 2017 beslist om de vestigingswet voor enkele gereglementeerde beroepen af te schaffen. Deze beslissing wekt …

Docent In De Kijker

Docent in de kijker: Marc De Wachter

Het Centrum Voor Avondonderwijs vzw staat bekend om zijn professionele en praktijkgerichte opleidingen. Onze docenten zijn dan ook stuk voor …

Boekhouder Gezocht

Gezocht: Hoofdboekhouder (m/v)

Ondernemersschool BV, leidende verstrekker voor beroepsonderwijs in Vlaanderen & Nederland, biedt een ruime keuze van meer dan 300 thuisstudies voor …

Page 1 of 3123»

Andere studierichtingen via het Centrum Voor Afstandsonderwijs

prijzen inclusief BTW

Wij nemen jouw opleiding zeer persoonlijk!