Koffiebar Li O Lait

Dweerstraat 30, Brugge, BE

Gezellige en trendy koffiebar

Professioneel materiaal

In het wondermooie brugge

General information

Volg je een opleiding tot barista in Brugge? Dan moet je bij koffiebar Li O Lait zijn! Hier leer je werken met professioneel materiaal en geven ervaren barista's hun kennis door. Combineer je lessen zeker ook eens met een bezoekje aan het stadscentrum!

 

Met kleine maatregelen zorgen we samen voor een grote impact. Zo houden we ramen en deuren zoveel mogelijk gesloten en worden de lokalen op een efficiënte manier verlucht en verwarmd. Veel studeerplezier!

Study advice

This is a lesson location. We welcome you at the nearest front office in Gent .

Schedule

View the overview of the courses you can follow in Brugge

SCHEDULE BRUGGE

De koffiebar ligt in het centrum van Brugge. Je kan je wagen best achterlaten in een van de betalende parkeergarages in de buurt. Ook vlot bereikbaar met het openbaar vervoer!

Directions

Auto

Het aantal parkeerplaatsen rondom de koffiebar is beperkt. Je kan je wagen wel achterlaten in een van de betalende parkings in de buurt. Parking 't Zand bevindt zich op wandelafstand van je leslocatie.

Bus/Tram

In de buurt van de koffiebar vind je twee bushaltes die bediend worden door verschillende buslijnen: halte Sint-Salvatorskerk en halte 't Zand. Je bent er op wandelafstand van de koffiebar.

Trein

Kom je met de trein naar Brugge? Stap aan het station over op een van de vele bussen richting het centrum van de stad. Stap af aan 't Zand of aan de Sint-Salvatorskerk. Je kan de afstand (ongeveer 1 kilometer) ook makkelijk te voet afleggen door het Koning Albert I park.

Courses in Brugge

Keep an eye on this course planning. We are constantly planning new group courses and virtual classes. Do you want to start immediately? Then choose a home course.